Cirkelzaagblad 315 x 3.0 x 30 mm x 48T voor hout en PVC — Veto.eu

Home › Gereedschap accessoires › Cirkelzaagblad 315 x 3.0 x 30 mm x 48T voor hout en PVC

ToolTech

Cirkelzaagblad 315 x 3.0 x 30 mm x 48T voor hout en PVC

Art.nr. 11335
Per 6 stuks
Prijs op aanvraagPer 6 stuks
  • Voor 10:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Vrijwel altijd op voorraad
  • Alleen levering aan zakelijke klanten met account
Vraag over dit product? Neem contact op ›

Productomschrijving

Doorsnede: 315 mm

Aantal tanden: 48

Zaagbreedte: 3.0 mm

Dikte zaagblad: 2.0 mm

Asgat: 30 mm

Reduceerringen: 16 mm, 20 mm, 25.4 mm

Maximaal toerental: 4.000 t.p.m.

EN 847-1

Hardmetalen zaagblad (TCT)

Wisseltand (ATB) met positieve spaanhoek

Voor hout, fineer, laminaat, meubelplaat (geen trespa), planken, plexiglas, aluminium en harde kunststoffen

De lasergesneden uitzettingssleuven zijn zo ontwikkeld dat schadelijke mechanische spanningen en kromtrekking worden vermeden, het zaagblad blijft perfect vlak.

Specificaties

Artikelnummer11335
MerkToolTech
VerpakkingseenheidPer 6 stuks
Doorsnede315 mm
Aantal tanden48
Zaagbreedte3.0 mm
Dikte zaagblad2.0 mm
Asgat30 mm
Reduceerringen16 mm, 20 mm, 25.4 mm
Maximaal toerental4.000 t.p.m.
CategorieGereedschap accessoires

Veelgestelde vragen

Kan ik als particulier bestellen? +

Nee, Veto levert uitsluitend aan zakelijke klanten met een geactiveerd account.

Wat zijn de levertijden? +

Voor 10:00 uur besteld en op voorraad, wordt dezelfde dag verzonden.