Cirkelzaagblad 210 x 2.6 x 30 mm x 80T voor NF-metaal en PVC — Veto.eu

Home › Gereedschap accessoires › Cirkelzaagblad 210 x 2.6 x 30 mm x 80T voor NF-metaal en PVC

ToolTech

Cirkelzaagblad 210 x 2.6 x 30 mm x 80T voor NF-metaal en PVC

Art.nr. 11405
Prijs op aanvraagvoor zakelijke klanten
  • Voor 10:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Vrijwel altijd op voorraad
  • Alleen levering aan zakelijke klanten met account
Vraag over dit product? Neem contact op ›

Productomschrijving

Doorsnede: 210 mm

Aantal tanden: 80

Zaagbreedte: 2.5 mm

Dikte zaagblad: 1.5 mm

Asgat: 30 mm

Reduceerringen: 16 mm, 20 mm, 25.4 mm

Maximaal toerental: 6.800 t.p.m.

EN 847-1

Hardmetalen zaagblad (TCT)

Trapezium Vlaktand (TCG) met positieve spaanhoek

De Vlak-daktandzagen zijn speciaal geschikt voor trespa, deze bladen hebben afwisselend een vlaktand en een daktand welke in een negatieve hoek staan. Deze bladen zijn tevens geschikt voor het zagen van non-ferro metalen en PVC.

De lasergesneden uitzettingssleuven zijn zo ontwikkeld dat schadelijke mechanische spanningen en kromtrekking worden vermeden, het zaagblad blijft perfect vlak.

Specificaties

Artikelnummer11405
MerkToolTech
Doorsnede210 mm
Aantal tanden80
Zaagbreedte2.5 mm
Dikte zaagblad1.5 mm
Asgat30 mm
Reduceerringen16 mm, 20 mm, 25.4 mm
Maximaal toerental6.800 t.p.m.
CategorieGereedschap accessoires

Veelgestelde vragen

Kan ik als particulier bestellen? +

Nee, Veto levert uitsluitend aan zakelijke klanten met een geactiveerd account.

Wat zijn de levertijden? +

Voor 10:00 uur besteld en op voorraad, wordt dezelfde dag verzonden.