Cirkelzaagblad 350 x 3.4 x 30 mm x 100T voor NF-metaal + PVC — Veto.eu

Home › Gereedschap accessoires › Cirkelzaagblad 350 x 3.4 x 30 mm x 100T voor NF-metaal + PVC

ToolTech

Cirkelzaagblad 350 x 3.4 x 30 mm x 100T voor NF-metaal + PVC

Art.nr. 11420
Prijs op aanvraagvoor zakelijke klanten
  • Voor 10:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
  • Vrijwel altijd op voorraad
  • Alleen levering aan zakelijke klanten met account
Vraag over dit product? Neem contact op ›

Productomschrijving

Doorsnede: 350 mm

Aantal tanden: 100

Zaagbreedte: 3.4 mm

Dikte zaagblad: 2.2 mm

Asgat: 30 mm

Reduceerringen: 16 mm, 20 mm, 25.4 mm

Maximaal toerental: 3.500 t.p.m.

EN 847-1

Hardmetalen zaagblad (TCT)

Trapezium Vlaktand (TCG) met positieve spaanhoek

De Vlak-daktandzagen zijn speciaal geschikt voor trespa, deze bladen hebben afwisselend een vlaktand en een daktand welke in een negatieve hoek staan. Deze bladen zijn tevens geschikt voor het zagen van non-ferro metalen en PVC.

De lasergesneden uitzettingssleuven zijn zo ontwikkeld dat schadelijke mechanische spanningen en kromtrekking worden vermeden, het zaagblad blijft perfect vlak.

Specificaties

Artikelnummer11420
MerkToolTech
Doorsnede350 mm
Aantal tanden100
Zaagbreedte3.4 mm
Dikte zaagblad2.2 mm
Asgat30 mm
Reduceerringen16 mm, 20 mm, 25.4 mm
Maximaal toerental3.500 t.p.m.
CategorieGereedschap accessoires

Veelgestelde vragen

Kan ik als particulier bestellen? +

Nee, Veto levert uitsluitend aan zakelijke klanten met een geactiveerd account.

Wat zijn de levertijden? +

Voor 10:00 uur besteld en op voorraad, wordt dezelfde dag verzonden.